Podsumowanie sezonu 2015/2016 B Klasa

Drużyna LZS II Starowice w sezon 2015/2016 zdobyła mistrzostwo w rozgrywkach Klasa B.
W 26 meczach nasz zespól wygrał w 22 spotkaniach 2 razy zremisował oraz 2 razy przegrał co dało nam 67 punktów i awans do A klasy .

Drużyna LZS II Starowice również brała udział w tegorocznym Pucharze Polski na szczeblu Terytorialnym gdzie dotarł aż do finału w którym pokonała zespół Burzy Gręboszów 4-0.
Nasz zespół w rozgrywkach Pucharu Polski zdobył 18 bramek tracąc tylko jedna bramkę.
W nadchodzącej edycji Pucharu Polski 2016/2017 na szczeblu wojewódzkim wystąpią nasze dwie drużyny co będzie na pewno historycznym wydarzeniem

Na sukces niewątpliwie wpływ miała znakomita atmosfera panująca w drużynie a każdy zawodnik czuł się jak członek dużej rodziny.